Готові роботи

“Механізм оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України ”

ПредметПодатки, податкова система
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 24
Зміст 1. Механізм оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України 1.1. Нормативно-правове регулювання оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України 1.2. Особливості оподаткування доходів іноземних громадян 1.3. Особливості оподаткування прибутку нерезидентів, порядок обчислення та терміни сплати 13 2. Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних механізмів Задача Список використаних джерел
Ціна(грн.) 80
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення