Готові роботи

Функції та особливості діяльності комерційних банків (ID:105119)

РозділПолітекономія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 26
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. СУТЬ, МІСЦЕ ТА РОЛЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ В РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ РОЗДІЛ 2. ВИДИ ТА ФУНКЦІЇ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ В УКРАЇНІ ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 170
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Комерційні банки, які набувають надзвичайної ваги в суспільному житті та відіграють не останню роль у фінансовій системі держави. Комерційні банки своєю діяльністю глибоко проникають у всі сфери економіки, обслуговують і впливають на всі економічні та соціальні процеси в країні. Комерційні банки, як кредитні установи, функціями яких є кредитування суб'єктів господарської діяльності та громадян за рахунок коштів клієнтів, касове та розрахункове обслуговування, виконання валютних та інших банківських операцій. Предметом роботи є дослідження особливості організації банківської справи, видів комерційних банків критерій їх класифікації, особливості побудови і функціонування основних функцій комерційних банків. Мета роботи полягає у з’ясувані суті, призначення та класифікації комерційних банків, зрозуміти основи організації та специфіку діяльності комерційних банків, розглянути види комерційних банків критерії їх класифікації, визначити особливості побудови комерційних банків, ознайомитися з функціями, функціонуванням та діяльністю комерційних банків. Сучасні комерційні банки є багатофункціональними установами, які діють в різних секторах ринку позичкового капіталу і фактично займаються всіма видами кредитних і фінансових операцій, пов'язаних з обслуговуванням господарської діяльності своїх клієнтів.

Замовлення

Замовлення