Готові роботи

Формування і регулювання собівартості продукції (ID:13146)

РозділПолітекономія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 43
Зміст Вступ Розділ 1 Теоретичні основи аналізу собівартості продукції 1.1 Собівартість – як економічна категорія 1.2 Загальна характеристика витрат на виробництво продукції 1.3 Сукупні витрати та собівартість продукції 1.4 Собівартість окремих виробів Розділ 2 Аналіз собівартості продукції ВАТ «Черкасихліб» 2.1 Організаційно-економічна характеристика ВАТ «Черкасихліб» 2.2 Характеристика продукції ВАТ «Черкасихліб» 2.3 Особливості хлібопекарного виробництва Розділ 3 Шляхи зниження собівартості продукції ВАТ «Черкасихліб» Висновки Література
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення