Готові роботи

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ КООПЕРАЦІЇ В УКРАЇНИ (ID:119315)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 103
Зміст ЗМІСТ ВСТУП.........................................................................................................................2 Розділ І. Історичні та законодавчі основи сільськогосподарської кооперації та її організаційно – правових форм......................................................................9 1.1. Історичний огляд розвитку кооперації в Україні.............................................9 1.2.Загальна характеристика законодавства про сільськогосподарську кооперацію.................................................................................................................15 Висновки до Розділу 1............................................................................................22 Розділ ІІ. Характеристика основних організаційно – правових форм сільськогосподарської кооперації в Україні......................................................24 2.1. Організаційно-правові форми кооперативу, його ознаки та принципи........24 2.2. Кооперативні об’єднання як організаційно – правова форма сільськогосподарської кооперації..........................................................................34 Висновок до Розділу 2............................................................................................42 Розділ ІІІ. Правове становище сільськогосподарських виробничих і обслуговуючих кооперативів................................................................................45 3.1. Поняття та особливості правового статусу сільськогосподарських виробничих кооперативів....................................................................................... .45 3.2. Земельні правовідносини в сільськогосподарських виробничих кооперативах.............................................................................................................52 3.3.Становлення та розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів..............................................................................................................60 3.4. Спільні та відмінні риси сільськогосподарських виробничих та обслуговуючих кооперативів...................................................................................67 Висновки до Розділу 3........................................................................................82 Висновки..................................................................................................................86 Список використаної літератури .......................................................................94
Ціна(грн.) 1000
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення