Готові роботи

Принцип екстериторіальності у кримінальному праві (ID:128345)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 34
Зміст ВСТУП 3 1. ПРИНЦИП ЕКСТЕРИТОРІАЛЬНОСТІ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ 5 2. ОСОБИСТИЙ ІМУНІТЕТ ПРИ ВИРІШЕННІ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ ПИТАНЬ 19 ВИСНОВОК 29 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 31
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Розвиток міжнародних відносин України, необхідність приведення національного законодавства у відповідність до міжнародно-правових норм, які є обов 'язковими для нашої держави, зумовлює потребу в дослідженні кримінально-процесуальних імунітетів окремих категорій іноземних громадян і представництв іноземних держав та міжнародних організацій в Україні.

Замовлення

Замовлення