Готові роботи

“Господарсько-правові норми. Поняття і види”

Предмет Право, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 33
Зміст 1. ВСТУП 2. РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА 3. РОЗДІЛ 2. ПОНЯТТЯ, ВИДИ І ПРАВОВА ХАРАКТЕРИСТИКА ГОСПОДАРСЬКО-ПРАВОВИХ НОРМ 4. ВИСНОВОК 5. СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Тема курсової роботи вибрана автором тому, що на його думку в законодавстві кожної країни, найважливішим є правова норма, аналіз, належний аналіз якої дає відповідь на досить велику кількість питань, що стосуються відповідної правової системи чи системи права. Щодо самого визначення норми права, то його нам висвітлює теорія права а щодо господарсько-правової норми, то це встановлені компетентними органами в офіційному порядку і зафіксовані в спеціальних правових документах індивідуально не персоніфіковані правила поведінки у сфері господарювання. Ось такого визначення набуло це поняття, хоча воно є відносним в тому плані, що законодавчо закріпленого визначення немає, є тільки авторитетна думка науковців та правовиків. Актуальність даної курсової роботи полягає в тому, що правові норми, зокрема господарсько-правові, носять відповідно до своїх цілей різний характер. Цей характер визначається законодавцем у момент видання Цьої норми та в порядку її застосування. Мета даної науково-дослідної роботи полягає в наступних завданнях: Визначити особливість господарського законодавства та зробити відповідну правову характеристику щодо цих особливостей на національному рівні; Визначити відповідно до законодавства різновидність господарсько-правових норм та спектр їх дії; Зробити відповідне розмежування чи класифікацію господарсько-правових норм на види; На основі викладеного матеріалу, зробити відповідні висновки; Дана робота складається з вступу, двох розділів, висновку та списку використаної літератури. Перший розділ «ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА» присвячений дослідженню вітчизняної системи права, а саме окремій галузі - господарського права та визначенню її особливостей. Другий розділ даної роботи «ПОНЯТТЯ, ВИДИ І ПРАВОВА ХАРАКТЕРИСТИКА ГОСПОДАРСЬКО-ПРАВОВИХ НОРМ.» написаний на основі досліджень саме правової норми, визначенню її видів та юридичної характеристики. При написанні автор користувався рядом науково-практичної літератури, а саме:

Замовлення

Замовлення