Готові роботи

Прецедент у системі джерел українського права теорія та практика застосування (ID:183203)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 63
Зміст Вступ Розділ 1. Юридичний прецедент як джерело права: загальнотеоретичний аналіз 1.1. Прецедентне право у англо-американській правовій традиції 1.2. Поняття, особливості та структура судового прецеденту 1.3. Місце судового прецеденту у системі джерел права: порівняльно-правовий аспект Розділ 2. Судовий прецедент як джерело Українського права: теоретичні проблеми 2.1. Основні підходи до визначення правової природи судового прецеденту в українській юриспруденції 2.2. Рішення Європейського Суду з прав людини як джерело права 2.3. Правові позиції вищих органів судової влади як «внутрішнє» прецедентне право Розділ 3. Застосування судового прецеденту в Українському праві: проблемні аспекти Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення