Готові роботи

Організація та регулювання землеустрою в Україні (ID:197362)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 30
Зміст План Вступ…………………………………………………………………………………3 Розділ 1. Правові засади землеустрою в Україні……..……...........................6 Розділ 2. Суб’єкти, об’єкти та зміст землеустрою…………………………….11 Розділ 3. Правовий аналіз землеустрою як правової форми розмежування земель державної та комунальної форм власності……...................................16 Розділ 4. Встановлення на місцевості меж адміністративно-територіальних утворень…………………………………………………………………………….21 Висновки…………………………………………………………………………...26 Список використаних джерел та літератури………………………………….28
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення