Готові роботи

Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність (ID:223279)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 134
Зміст Вступ Розділ 1. Загальна характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність як предмет кримінально-правової заборони 1.1. Еволюція кримінального законодавства щодо відповідальності за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність 1.2. Поняття та особливості криміналізації втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність 1.3. Аналіз суспільної небезпеки втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність 1.4. Зарубіжний досвід регулювання протидії втягненню неповнолітніх у злочинну діяльність Розділ 2. Об’єктивні та суб’єктивні ознаки втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність 2.1. Об’єкт злочину 2.2. Об’єктивна сторона злочину 2.3. Суб’єкт злочину 2.4. Суб’єктивна сторона злочину Розділ 3. Проблемні аспекти та шляхи їх вирішення щодо втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність 3.1. Проблема відмежування втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність від суміжних складів злочинів 3.2. Проблема виявлення причин втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність 3.3. Проблема запобігання та протидії втягненню неповнолітніх у злочинну діяльність 3.4. Проблема залучення неповнолітніх до бойових дій у контексті проведення АТО Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 600
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення