Готові роботи

“Влада у сучасному суспільстві та її здійснення”

Предмет Право, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 56
Зміст Реферат Зміст Вступ РОЗДІЛ I ПРОБЛЕМА ВЛАДИ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ 1.1 Історія дослідження влади. Основні підходи до дефініції влади і управління 1.2 Поняття публічної влади. Співвідношення політичної та державної влади, державної влади і держави 1.3 Система поділу влад в правовій державі 1.4 Форми і способи реалізації державної влади РОЗДІЛ ІІ ОСОБЛИВОСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ВЛАДИ В СУЧАСНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ 2.1 Форми і способи реалізації державної влади в Україні 2.2 Принцип поділу державної влади в Україні 2.3 Дія системи стримувань і противаг у процесі реалізації управлінських повноважень органами державної влади 2.4 Проблеми пострадянського простору і передумови здійснення влади в Україні Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення