Готові роботи

Кримінальне право (ID:31227)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 24
Зміст Зміст Вступ 1. Загальна характеристика зловживання владою або службовим становищем 2. Відмінність зловживання владою або службовим становищем від перевищення влади або службового становища Задача Шилов В.І. займався підробкою і збутом цінних паперів ТОВ «КРОК». Після порушення кримінальної справи до Шилова В.І. було застосовано такий запобіжний захід, як взяття під варту. Під час допиту Шилов В.І. порвав протокол допиту, ображав слідчого РУВС. Кваліфікуйте дії Шилова В.І. Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 50,00
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення