Готові роботи

Захист права власності в міжнародному приватному праві (ID:31388)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 96
Зміст Вступ Розділ І. Регулювання права власності за законодавством різних країн 1.1. Інститут права власності: теоретичні засади 1.2. Право власності у законодавстві України та зарубіжних країн Розділ ІІ. Захист прав власності у міжнародному приватному праві 2.1. Міжнародно-правова охорона авторського права 2.2. Міжнародно-правова охорона суміжних прав 2.3. Захист авторських і суміжних прав за законодавством України 2.4. Охорона права промислової власності Розділ ІІІ. Колізійне регулювання права власності 3.1. Колізійні питання права власності у міжнародному приватному праві 3.2. Колізійні питання права власності за законодавством України 3.3. Міжнародно-правові механізми захисту права власності: практика Європейського суду з прав людини Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 100,00
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення