Готові роботи

“Внесення змін до Конституції України”

ПредметПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 45
Зміст Вступ Розділ 1. Основні передумови внесення змін до Конституції України 1.1. Порядок внесення змін до Конституції України 1.2. Конституційна реформа: завдання, результати та можливі ризики Розділ 2. Проблеми внесення змін в Конституцію України 2.1. Конституційна асамблея – шлях до нової Конституції України 2.2. Реформа місцевого самоврядування: проблеми внесення змін в Конституцію України 2.3. Оцінка громадянами суспільно-політичних результатів внесення змін до Конституції України Висновки Список літератури Додатки
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення