Готові роботи

“Державна мова в Україні”

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 36
Зміст Вступ Розділ 1. Правова характеристика державної мови в Україні 1.1. Історія розвитку та становлення державної мови в Україні 1.2. Правові засади української мови як державної мови та сучасна мовна політика в Україні Розділ 2. Сучасні проблеми державної мови в Україні 2.1. Правовий аналіз проекту Закону України „Про державну мову України” 2.2. Проблема двомовності в Україні Висновки Список літератури Додатки
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення