Готові роботи

“Апеляційні суди в судовій системі України”

Предмет Право, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 35
Зміст Вступ Розділ І. Судова система України 1.1 Поняття судової системи України 1.2 Поняття ланки судової системи та судової інстанції Розділ ІІ. Апеляційні суди 2.1 Порядок обрання і склад апеляційних судів 2.2 Голова апеляційного суду та його заступники 2.3 Організація роботи апеляційних судів Розділ ІІІ. Повноваження суду апеляційної інстанції 3.1 Розгляд справи в апеляційному порядку 3.1.1 Право на апеляційне оскарження 3.1.2 Порядок подачі апеляційної скарги 3.1.3 Підготовка та порядок розгляду справи в суді апеляційної інстанції 3.2 Скасування або змінення ухвали суду першої інстанції Висновок Використана література
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення