Готові роботи

Особливості оподаткування доходів фізичних осіб України (ID:40471)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 80
Зміст Вступ Розділ 1 . Теоретичні засади податкових доходів фізичних осіб 1.1. Розвиток законодавства, що регулює систему оподаткування фізичних осіб в Україні 1.2. Економічний зміст податку з доходів фізичних осіб Розділ 2. Аналіз особливостей нарахування податку з доходів фізичних осіб на рівні ДПІ в Житомирській області 2.1. Вплив податку з доходів фізичних осіб на формування загальнодержавного бюджету 2.2. Структура та динаміка податків з фізичних осіб в ДПІ у Житомирській області 2.3. Фіскальна ефективність податку з доходів фізичних осіб Розділ 3. Шляхи удосконалення системи оподаткування доходів фізичних осіб 3.1. Зарубіжний досвід системи оподаткування доходів фізичних осіб 3.2. Перспективи розвитку системи оподаткування доходів фізичних осіб України Висновки Список літератури Додатки
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення