Готові роботи

Організована злочинність кримінологічна характеристика (ID:40844)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 34
Зміст Вступ Розділ 1. Кримінологічна характеристика організованої злочинності в Україні 1.1. Поняття організованої злочинності 1.2. Сучасна кримінологічна характеристика організованої злочинності Розділ 2. Протидія організованої злочинності в Україні 2.1. Причини та умови організованої злочинності 2.2. Запобігання організованій злочинності Розділ 3. Сучасні тенденції організованої злочинності в європейських країнах Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення