Готові роботи

Принципи права: поняття, ознаки і класифікація (ID:44486)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 30
Зміст Вступ Розділ І. ПРИНЦИПИ ПРАВА: ПОНЯТТЯ І ОЗНАКИ 1.1. Поняття принципів права та їх основні ознаки 1.2. Значення принципів права для формування правової системи Розділ ІІ. КЛАСИФІКАЦІЯ ПРИНЦИПІВ ПРАВА 2.1. Загальноправові принципи права 2.2. Міжгалузеві, галузеві принципи права та принципи інститутів права: поняття, зміст, взаємодія Розділ ІІІ. ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКІ ЦІННОСТІ У СИСТЕМІ ЗАГАЛЬНИХ ПРИНЦИПІВ ПРАВА 3.1. Втілення загальнолюдських цінностей в загально-правових принципах 3.2. Фіксація загальнолюдських принципів у джерелах права Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення