Готові роботи

“Видача злочинція, національне та міжнародне правове регулювання”

РозділПраво, юридичні
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 58
Зміст Вступ Розділ 1. Історія розвитку, законодавство про видачу злочинців та практику його реалізації 1.1. Історія розвитку законодавства про видачу злочинців в зарубіжних країнах 1.2. Розвиток законодавства про видачу злочинців в Україні 1.3. Законодавство Української РСР про видачу злочинців Розділ 2. Сучасне законодавство України про видачу злочинців та його зв’язок міжнародним правом 2.1. Національне законодавство України про видачу злочинців 2.2. Законодавство про видачу злочинців країн, що входять до складу СНД 2.3. Міжнародне законодавство про видачу злочинців Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 180
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення