Готові роботи

Задачі із сімейного права (ID:54519)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 9
Зміст Задача №1. К. пред’явив позов до Ш. про розірвання шлюбу, в якому вказував, що шлюб вони уклали 15 травня, а в червні місяці того ж року припинили шлюбно-сімейні відносини через ненормальні відносини з відповідачкою і втручання в сімейне життя її матері. Ш. пред’явила зустрічний позов про визнання шлюбу не дійсним, обґрунтовуючи його тим, що у К. не було наміру створювати з нею сім’ю, бо вже в червні він припинив з нею шлюбно-сімейні відносини, задовольнившись пропискою в м. Києві та вселенням в квартиру. В судовому засіданні з’ясувалось, що сторони тривалий час перебували в фактичних шлюбних відносинах, після реєстрації шлюбу вели спільне господарство до червня. Суд, виходячи з того, що в їх сім’ї стався тимчасовий розлад, відмовив у задоволенні позову. Чи правомірно вчинив суд? Назвати характерні ознаки шлюбу та підстави визнання його недійсним. Задача №3 П. перебувала в шлюбі, але уже декілька років жила окремо від чоловіка і не знала, де він знаходиться. Згодом вона вирішила взяти шлюб з Н. Для цього вона звернулась в суд із заявою про визнання свого чоловіка безвісно відсутнім. Після винесення судом такого рішення П. зареєструвала розірвання шлюбу в ДОРАЦС та вступила в новий шлюб. Незабаром повернувся її перший чоловік та поставив питання про визнання шлюбу з Н. недійсним. П. жити з першим чоловіком відмовилась. Як вирішити спір? Список літератури
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення