Готові роботи

Кримінально-правове значення поділу вини на форми та види (ID:55778)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 46
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Поняття вини та деякі суміжні поняття: співвідношення правового змісту 1.1. Поняття та сутність вини 1.2. Відмежування поняття «вина» від суміжних понять Розділ 2. Теоретичні основи форм вини 2.1. Види умислу та їх характеристика 2.2. Необережність та її види 2.3. Взаємодія вини і причинного зв’язку в кримінальному праві Розділ 3. Проблематика вини в злочинах з формальним складом Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення