Готові роботи

Національність морського торговельного судна. Обов’язки «держави прапора», Правова природа договору морського агентування: сторони, форма, зміст. Класифікація договорів агентуванн, Поняття «чартер» та класифікація умов рейсового чартеру (умови, що стосую (ID:56129)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 13
Зміст 23.1. Національність морського торговельного судна. Обов’язки «держави прапора» 23.2. Правова природа договору морського агентування: сторони, форма, зміст. Класифікація договорів агентування 23.3. Поняття «чартер» та класифікація умов рейсового чартеру (умови, що стосуються: судна, вантажу, фрахту) Список використаних джерел
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення