Готові роботи

Бандитизм (ID:59891)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 37
Зміст Вступ Розділ I. Історичний розвиток поняття “бандитизм” в кримінально-правовому аспекті Розділ II. Визначення місця посягання бандитизму в системі Особливої частини Кримінального кодексу України Розділ III. Поняття бандитизму. Юридичний аналіз складу “бандитизм” 3.1. Об’єкт бандитизму 3.2. Об’єктивна сторона бандитизму 3.3. Суб’єкт та суб’єктивна сторона бандитизму Розділ IV. ВІДМЕЖУВАННЯ БАНДИТИЗМУ ВІД СУМІЖНИХ ЗЛОЧИНІВ Розділ V. ПОКАРАННЯ ПРИ ВЧИНЕННІ БАНДИТИЗМУ. ПРОБЛЕМИ РОЗСЛІДУВАННЯ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ СПРАВ Висновок Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення