Готові роботи

Становлення та розвиток міжнародного права (ID:61094)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 28
Зміст Вступ Розділ І. Загальна сутність становлення міжнародного права 1.1. Виникнення і сутність міжнародного права 1.2. Періодизація історії міжнародного права Розділ ІІ. Історія зародження, становлення і розвитку міжнародного права 2.1. Розвиток міжнародного права від найдавніших часів до Вестфальського конгресу 2.2. Міжнародне право між Вестфальським конгресом 1648 р. й епохою Великої французької революції (межа XVIII—XIX століть) 2.3. Розвиток міжнародного права від епохи Великої французької революції до створення Версальської системи 2.4. Міжнародне право від створення Версальської системи до наших днів Висновок Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення