Готові роботи

“Авторські правовідносини як форма реалізації правомочностей суб’єкта авторського права”

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 44
Зміст ПЛАН Вступ Розділ І. Загальна характеристика цивільних правовідносин 1.1. Поняття та особливості цивільних правовідносин 1.2. Елементи цивільно-правових відносин 1.3. Підстави виникнення, зміни та припинення цивільних правовідносин Розділ ІІ. Право інтелектуальної власності на літературний, художній та інший твір (Авторське право): 2.1. Поняття та джерела авторського права 2.2. Об’єкти авторського права 2.3. Суб’єкти авторських відносин Розділ ІІІ. Авторські правовідносини як форма реалізації правомочностей суб’єкта авторського права. Захист авторського права 3.1. Суб’єктивне авторське право, його зміст та межі. 3.1.1. Особисті (немайнові) права авторів 3.1.2. Майнові права авторів 3.2. Захист авторського права Висновок Список використаної літератури
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення