Готові роботи

“Визнання особи безвісно відсутньою”

Предмет Право, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 26
Зміст План Вступ Розділ I. Правова суть інституту по визнанню громадян безвісно відсутніми і оголошення їх померлими а) визнання громадянина безвісно відсутнім б) оголошення громадянина померлим Розділ II. Правові наслідки визнання громадянина безвісно відсутнім та оголошення його померлим Розділ III. Юридичні наслідки явки громадянина, визнаного безвісно відсутнім і оголошеного померлим Висновок Список використаної літератури
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення