Готові роботи

Поняття шлюбу та його правова природа (ID:69010)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 33
Зміст План Вступ………………………………………………………………………………..3-4 Розділ 1. Правова природа шлюбу 1.1 Державний захист сім`ї та шлюбу………………………………………...5-9 1.2 Умови укладення шлюбу…………………………………………………9-12 1.3 Державна реєстрація шлюбу……………………………………………12-16 Розділ 2. Припинення шлюбу 2.1 Порядок та підстави припинення шлюбу……………………………...17-20 2.2 Правові наслідки припинення шлюбу………………………………….20-21 2.3 Недійсність шлюбу……………………………………………………...21-26 Розділ 3. Режим окремого проживання подружжя…………………………...27-29 Висновок………………………………………………………………………...30-32 Список використаних джерел………………………………………………….33-34 Додатки: 1) Зразок заяви про розірвання шлюбу, якщо подружжя не має спільних дітей 2) Зразок заяви про реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду 3) Зразок заяви для розірвання шлюбу, якщо один з подружжя визнаний судом безвісно відсутнім, недієздатним або засудженим за вчинення злочину до позбавлення волі на строк не менше трьох років
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення