Готові роботи

Поняття,предмет,загальні риси сімейного права та законодавства (ID:72615)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи стаття
Рік виконання 2012
Кількість сторінок .
Зміст Блок статтей,які відносяться до теми загальних характеристик, особливостей,предмета та метода сімейного права та законодавства, сутності сім'ї. Кількість: 45 статтей (зібрані з різних правових журналів, університетських конференцій різних років) Перевага: збереження часу з пошуку матеріалів з відповідної теми та можливість використання при відповідях на семінірах, при написанні наукових та курсових, магістерських робіт
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення