Готові роботи

Финансовые гарантии в таможенном деле Украины (ID:78822)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 39
Зміст СОДЕРЖАНИЕ ВВЕДЕНИЕ ГЛАВА 1. ФИНАНСОВЫЕ ГАРАНТИИ В ТАМОЖЕННОМ ДЕЛЕ И ИХ ВИДЫ 1.1. Понятие и нормативно-правовое регулирование финансовых гарантий в таможенном деле 1.2. Виды финансовых гарантий в таможенном деле ГЛАВА 2. ХАРАКТЕРИСТИКА ФИНАНСОВЫХ ГАРАНТОВ В ТАМОЖЕННОМ ДЕЛЕ 2.1. Понятие и сущность финансовых гарантов в таможенном деле 2.2. Гарант как участник таможенных отношений ГЛАВА 3. ПУТИ УСОВЕРШЕНСТВОВАНИЯ ФИНАНСОВЫХ ГАРАНТИЙ В ТАМОЖЕННОМ ДЕЛЕ 3.1. Зарубежный опыт построения эффективной системы финансовых гарантий в таможенном деле 3.2. Перспективы развития финансовых гарантий в таможенном деле Украины ЗАКЛЮЧЕНИЕ СПИСОК ИСПОЛЬЗОВАННЫХ ИСТОЧНИКОВ
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення