Готові роботи

Правове регулювання реорганізації підприємств за законодавством України (ID:88990)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 34
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ ТА ПІДСТАВИ ПРИПИНЕННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ 1.1. Поняття припинення суб’єктів господарювання 1.2. Способи та підстави припинення юридичних осіб – суб’єктів господарювання РОЗДІЛ 2. ПРИПИНЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ ШЛЯХОМ РЕОРГАНІЗАЦІЇ 2.1. Поняття реорганізації 2.2. Правові форми реорганізації 2.3. Процесуальний порядок припинення юридичної особи ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення