Готові роботи

Тлумачення права в Україні (ID:91877)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 38
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЛУМАЧЕННЯ, ЯК ОДНА З ФОРМ ІНТЕРПРЕТАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ 1.1. Загальна характеристика та історія виникнення тлумачення права 1.2. Функції і мета тлумачення права РОЗДІЛ 2. ОСНОВНІ СПОСОБИ ТЛУМАЧЕННЯ ПРАВА РОЗДІЛ 3. КЛАСИФІКАЦІЯ ТЛУМАЧЕННЯ НОРМ ПРАВА 3.1. Тлумачення норм права за суб'єктами 3.2. Тлумачення норм права за обсягом їх змісту РОЗДІЛ 4. ПРОБЛЕМИ ПРОЦЕСУ ТЛУМАЧЕННЯ ПРАВА В УКРАЇНІ ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 350
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення