Готові роботи

Інститут осудності злочинця за кримінальним законодавством України (ID:92185)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 31
Зміст ЗМІСТ ВСТУП РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ ОСУДНОСТІ ТА НЕОСУДНОСТІ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ. КРИТЕРІЇ СТАНУ ОСУДНОСТІ ТА НЕОСУДНОСТІ 1.1.Поняття осудності в кримінальному праві 1.2. Критерії стану осудності 1.3. Поняття та кримінально-правове значення зменшеної (обмеженої) осудності РОЗДІЛ 2. ОСОБЛИВОСТІ ОСУДНОСТІ НЕПОВНОЛІТНІХ. ПРОБЛЕМИ ВСТАНОВЛЕННЯ ОСУДНОСТІ І НЕОСУДНОСТІ У СУДОВІЙ ПРАКТИЦІ 2.1. Особливості осудності неповнолітніх 2.2. Проблеми встановлення осудності і неосудності у судовій практиці ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ:
Ціна(грн.) 120
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення