Готові роботи

Академічна та практична гештальтпсихологія (ID:147636)

РозділПсихологія
Тип роботи реферат
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 31
Зміст Зміст Вступ ………………………………………………………………………………3 1. Історія розвитку та провідні ідеї гештальтпсихології ……………………….3 2. Становлення та сучасний стан гештальттерапії ……………………………12 3. Теоретичні положення гештальттерапії …………………………………….13 4. Основні процедури та техніки гештальттерапії ……………………………26 Висновки ………………………………………………………………………...31 Список використаної літератури ……………………………………………….32
Ціна(грн.) 80
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення