Готові роботи

“Влияние психической саморегуляции на здоровье человека”

Предмет Психологія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 23
Зміст Введение 1. Аутогенная тренировка - возможность уп¬равления некоторыми вегетативными функциями и психиче¬скими процессами 2. Влияние аутогенной тренировки на физиологические и психические процессы 3. О возможности улучшения запоминания в гипнозе 4. Некоторые аспекты использования самовнушения у здоровых людей 5. Самовнушение и течение циклических процессов в организме человека 6. Самовнушение и спорт 7. Применение активного самовнушения в терапевтической практике Выводы Список литературы
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення