Готові роботи

“МЕЖЛИЧНОСТНЫЕ ОТНОШЕНИЯ В ГРУППАХ РАЗНОГО УРОВНЯ РАЗВИТИЯ”

Предмет Психологія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 22
Зміст ВВЕДЕНИЕ 1. Варианты взаимоотношений в группах. Стратометрическая концепция групповой активности 2. Позиции, характеризующие уровни группового развития. Коллектив как группа высшего уровня развития 3. Критерии оценки межличностных отношений в группах разного уровня развития 3.1 Внутригрупповая идентификация 3.2 Сплоченность группы как ценностно-ориентационное единство 3.3 Возложение и принятие ответственности ВЫВОДЫ СПИСОК ИСПОЛЬЗОВАННОЙ ЛИТЕРАТУРЫ
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення