Готові роботи

“Вчинковий смисл психологічних феноменів дії та післядії”

Предмет Психологія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 22
Зміст Вступ 1. Учинкова дія та післядія як історико-психологічний принцип 2. Культурно-історична функція післядії у психології 3. Післядія (рефлексія) як реакція на вчинкову дію та формування смисложиттєвих настановлень 4. Рефлексивність і вчинковий канон. Загальна структура післядії 5. Вчинкові засади рефлексивності: Універсальність та відповідальність буття Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення