Готові роботи

“Общие проблемы развития личности в дошкольном и младшем дошкольном возрасте”

РозділПсихологія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 23
Зміст Введение 1. Развитие компонента самосознания – самооценка в дошкольном возрасте 2. Формирование у дошкольника ценностно-нравственных качеств личности 3. Развитие мотивационной сферы личности дошкольника 4. Дошкольный период как начальный этап формирования субъекта деятельности 5. Формирование отношения к учению и развитие познавательных интересов в младшем школьном возрасте 6. Формирование ответственного и добросовестного отношения к учению у младших школь¬ников 7. Формирование у младшего школьника нравственных качеств личности 8. Особенности взаимоотношений детей младшего школьного возраста в коллективе Выводы Список литературы
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення