Готові роботи

Особливості прояву деяких рис характеру в дітей старшого дошкільного віку в залежності від темпераменту (ID:42379)

РозділПсихологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 49
Зміст ВСТУП Розділ І. Теоретичні засади проблеми вивчення індивідуально-психологічних особливостей темпераменту та характеру 1.1. Основні підходи до вивчення індивідуально-психологічних властивостей особистості на темпераментальному рівні 1.2. Вікові особливості виникнення і прояву різних властивостей темпераменту дошкільників 1.3.Психологічні особливості дітей різних типів темпераменту 1.4. Поняття характеру та його структури 1.5. Вплив темпераменту на психологічні властивості характеру 1.6. Фактори, що впливають на формування характеру дитини РОЗДІЛ ІІ. Емпіричне дослідження особливості прояву деяких рис характеру в дітей страшого дошкільного віку 2.1. Характеристика методики дослідження 2.2. Аналіз результатів дослідження ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення