Готові роботи

“життєва активність особистості”

ПредметПсихологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 31
Зміст Зміст Вступ 1.Життєтворчість особистості та її психологічні чинники в контексті психології розвитку 2.Інтегративний підхід як теоретико-методологічна парадигма дослідження розвитку життєвої активності особистості 3.Технологія розвитку життєвої активності особистості в дорослому віці 4.Феноменологія розвитку життєвої активності особистості: констатувальний етап Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 120
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення