Готові роботи

з дисципліни: психологія травмуючи ситуацій за темою: синдром посттравматичного стресу (ID:86470)

РозділПсихологія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 19
Зміст Контрольна робота з дисципліни: психологія травмуючи ситуацій за темою: синдром посттравматичного стресу . Київ 2015 План Вступ 1. Умови виникнення ПТСР і фази розвитку .Теоретичні підходи до ПТС 2. Реагування індивіда на на екстремальну ситуацію: а) діагностичні критерії ПТСР; б)основні симптоми ПТСР 3. Психологічна допомога постраждалим внаслідок бойових дій в Україні: а)перша психологічна допомога — сукупність заходів загальнолюдської підтримки та практичної допомоги; б)безпека психолога при наданні психологічної допомоги людям з дистесом. Висновок Використана література
Ціна(грн.) 100 грн
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення