Готові роботи

“Особливості соціальної системи і соціальної роботи в Німеччині”

ПредметСоціологія
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 76
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ І. СОЦІАЛЬНА СИСТЕМА НІМЕЧЧИНИ 1.1. Соціальний устрій ФРН 1.2. Основи соціальної системи 1.3. Незалежні доброчинні організації 1.4.Законодавче забезпечення соціальних прав громадян РОЗДІЛ ІІ. СОЦІАЛЬНА РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ 2.1. Розвиток і становлення соціальної роботи як науки, професії, практичної діяльності 2.2. Соціальна робота з 90-х років 2.3. Методологічне дослідження соціальної роботи в ФРН РОЗДІЛ ІІІ. СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА – БАЗОВА СИСТЕМА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ В ФРН 3.1. Завдання, принципи і зміст надання соціальної допомоги 3.2. Різновиди соціальної допомоги 3.2.1. Допомога на прожиття 3.2.2. Допомога на працю 3.2.3. Допомога в особливих життєвих ситуаціях 3.2.4. Допомога в інтеграції інвалідів 3.2.5. Допомога по догляду 3.2.6. Допомога людям похилого віку ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 149 грн.
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення