Готові роботи

“Професійне самовизначення як соціальний процес”

Предмет Соціологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 36
Зміст Вступ Розділ 1. Загальна характеристика професійної самовизначеності 1.1. Основні підходи до визначення поняття «професійне самовизначення» 1.2. Поняття та зміст професійного самовизначення. Етапи професійного самовизначення людини Розділ 2. Вплив чинників на професійне самовизначення 2.1. Взаємозв’язок основних чинників професійного самовизначення особистості 2.2. Місце мотивації у свідомому виборі професії Висновки. Список використаної літератури
Ціна(грн.) 130
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення