Готові роботи

“Формування престижу інтелекту-альних професій у сучасному укра-їнському суспільстві”

Предмет Соціологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 36
Зміст Вступ Розділ I. Динаміка становлення престижності інтелектуальних професій сучасної молоді і чинники, її що формують 1.1. Фактори, що впливають на престижність професії 1.2. Динаміка формування престижності інтелектуальних професій в індустріальному і постіндустріальному суспільстві Розділ II. Аналіз формування престижності інтелектуальних професій в умовах сучасної ринкової економіки 2.1. Рейтинг інтелектуальних професій 2.2. Оцінка престижності інтелектуальних професій засобами масової інформації Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 130
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення