Готові роботи

“Сім'я як соціальний інститут”

РозділСоціологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 39
Зміст Вступ Розділ 1 Методологічні аспекти вивчення сім’ї як головного соціального інституту суспільства 1.1 Визначення основних понять: сім'я та соціальний інститут 1.2 Основні підходи: історія дослідження сім'ї як головного соціального інституту Розділ 2 Теоретичні аспекти дослідження сім’ї як головного соціального інституту суспільства 2.1 Суть і зміст соціального інституту 2.2 Характерні риси і структура сім'ї 2.3 Особливості функціонування сім’ї як соціального інституту в Україні Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення