Готові роботи

“Дискусія про предмет соціології та основні етапи становлення”

ПредметСоціологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 35
Зміст Вступ Розділ 1 Методологічні аспекти вивчення дискусій щодо визначення предмету соціології 1.1 Робочі визначення предмету соціології 1.2 Структура і рівні соціологічного знання. Макросоціологія і мікросоціологія як дві теоретичні парадигми Розділ 2 Теоретичні аспекти становлення дискусій щодо визначення предмету соціології 2.1 Предмет соціології: вихідні позиції 1.2 Предмет соціології в єдності з методологією Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення