Готові роботи

“Міграція як соціальний процес. Вплив трудової міграції на соціально-економічний стан суспільства”

Предмет Соціологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 42
Зміст ВСТУП 1 ТРУДОВА МІГРАЦІЯ ЯК ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА 1.1 Міграція як складний феномен. Поняття міграції як соціального процесу 1.2 Формування пра¬вової законодавчої бази регулювання міграції на сучасному етапі розвитку Української держави 1.3 Напрями впливу міг¬раційних процесів на соціально-економічну безпеку України 2 СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ ПІДГРУНТЯ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ 2.1 Основні чинники міграційних процесів 2.2 Категорія трудових мігрантів 3 ПОЗИТИВНІ ТА НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ МІГРАЦІЇ РОБОЧОЇ СИЛИ. ШЛЯХИ РОЗВ’ЯЗАННЯ 3.1 Явище "відпливу мізків" 3.2 Вплив трудової міграції на економічну безпеку країни 3.3 Фінансові та політичні наслідки трудової міграції з України 3.4 Вплив міграційних процесів на стан соціально-демографічної ситуації у світі та Україні 3.5 Пропозиції щодо трансформації міграційних процесів, спрямованих на відтворення населення та трудового потенціалу ВИСНОВКИ ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення