Готові роботи

“Проблеми соціальної роботи з молоддю”

РозділСоціологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 43
Зміст Реферат Зміст Вступ 1 Сучасна соціально-психологічна ситуація молоді в Україні 1.1 Соціально-демократичний портрет молоді 1.2 Суть і принципи державної молодіжної політики 1.3 Соціальні служби в рішенні молодіжних проблем 1.4 Суб'єктивна оцінка молоді сучасної системи соціального захисту 1.5 Проблеми найбільш актуальні для молоді 2 Проблеми соціальної роботи в Україні з молоддю як невід’ємна складова соціальної політики держави 3 Проблеми соціальної роботи з молодими правопорушниками та засудженими в Україні 3.1 Власні проблеми налагод¬ження практичної соціальної роботи в установах виконання пока¬рань (УВП) 3.2 Проблема недовіри засудженого до соціального працівника 3.3 Фактори, що найбільше заважають соціальній роботі з засудженими 3.4 Неузгодженість роботи різних служб - це реальний резерв впливу. Де закінчуєть¬ся довіра клієнта, там закінчується і соціальна робота 3.5 Проблема недостатнього рівня толерантності професійних пенітенціарних психологів 3.6 Стан соціальної роботи в європейських країнах. Ідея реабілітації особи правопорушника Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення