Готові роботи

“Професійна мобільність населення в Україні”

Предмет Соціологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 40
Зміст Вступ Розділ 1 Методологічні аспекти дослідження професійної мобільності 1.1 Уточнення поняття «професійна мобільність» 1.2 Історія дослідження професійної мобільності Розділ 2 Теоретичні аспекти дослідження професійної мобільності 2.1 Сутність та специфіка мобільності 2.2. Професійна мобільність в системі стратифікації 2.3 Професійна мобільність в Україні Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення