Готові роботи

Статистична оцінка демографічного розвитку регіону (ID:26126)

РозділСтатистика
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 70
Зміст ВСТУП 3 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МАТЕМАТИЧНІ ЗАСАДИ СТАТИСТИЧНОГО ВИВЧЕННЯ ДЕМОГРАФІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ 6 1.1 Демографічний розвиток регіону як об’єкт статистичного вивчення 6 1.2 Система статистичних показників оцінки демографічного розвитку регіону 12 1.3 Джерела статистичної інформації про демографічні процеси в регіоні 23 РОЗДІЛ 2. СТАТИСТИЧНА ОЦІНКА ДЕМОГРАФІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 31 2.1 Статистичний аналіз демографічного розвитку регіону 31 2.2 Порівняльна оцінка демографічних процесів Львівщини з регіонами України 42 2.3 Статистичне вивчення чинників, та їх впливу на демографічні процеси в області 50 ВИСНОВКИ 56 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 59 ДОДАТКИ 63
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення