Готові роботи

“господарський механізм” (ID:41003)

РозділСтатистика
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 48
Зміст Вступ Розділ 1. Сутність і структура господарського механізму 1.1 Господарський механізм та його зміст 1.2 Місце господарського механізму в економічній системі Розділ 2. Характеристика сучасного рівня господарського механізму 2.1 Особливості господарського механізму в період стану ринкової економічної системи 2.2 Вплив господарського механізму на ефективність національної економіки 2.3 Роль держави у забезпеченні і цілісності використання господарського механізму Розділ 3. СТВТИСТИЧНА ОБРОБКА РЕЗУЛЬТАТІВ Розділ 4. ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ГосподарськОГО механізмУ в Україні 4.1. Чинники розвитку господарського механізму України 4.2. Прогноз ефективності господарського механізму в Україні ВИСНОВКИ Список використаної літератури
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення